top of page

Герман Обухов: Почему невозможно провести выборы на временно оккупированном Донбассе

Спочатку треба встановити кордон, вивести всі війська – "вилікувати" території, а потім проводити вибори, переконаний фахівець


Потенційні вибори на окупованому Донбасі та загрози, пов’язані з ними, обговорювали у студії "5 каналу" політтехнолог, експерт українського центру суспільного розвитку Юрій Подорожній та голова фонду "Стоп Інформ Терор" Герман Обухов.

"На моє особисте переконання, єдиний шлях – законсервувати тотально цю територію. Вибори – це повна маячня. Поки на території Донбасу російські війська, жодних виборів там не може бути. А вони навряд чи вийдуть. Путін не виведе війська. Він обдурить 10 разів", – зазначив Герман Обухов.

Фахівець переконаний, що мешканці окупованих територій не зможуть об’єктивно оцінити ні кандидатів, ні ситуацію, адже "за 5 років наркотиком інформаційним їх настільки накачали".

Експерт додав: "Я не уявляю, як ті люди можуть прийти сюди, у вільну країну. Вони інші. Дуже складно їм адаптуватися до тієї України, яка зараз тут. Тому спочатку треба встановити кордон, вивести всі війська, прочистити їм мізки деякий час, а потім уже проводити вибори, брати їх сюди в якомусь "вилікуваному" вигляді. Зараз я не уявляю просто, що можна зробити з Донецьком".

Повний запис розмови дивіться тут:

Джерело

0 комментариев
bottom of page