top of page

КРИМ ЧИ СИРІЯ – ЩО СТАНЕ ГОЛОВНОЮ ТЕМОЮ НА САМІТІ ПУТІНА І ТРАМПА?16 липня відбудеться зустріч між американським президентом Дональдом Трампом та президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Як вирішиться доля Криму і про що ще говоритимуть лідери провідних країн світу?


Як зазначає членкиня Правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова, ця зустріч, за великим рахунком є звичайним піаром для обох лідерів. Трамп хоче показати свої комунікативні здібності в плані уміння домовлятися з усіма і всіх переконувати. Путіну важливо прийняти участь у цій зустрічі для створення інформаційної картини прориву в російсько-американських відносинах. А саме, показати внутрішній російській аудиторії, що начебто Росія знову стала великою, і якщо вже зустрічаються з її лідером, значить з нею стали рахуватись.


Але в будь-якому випадку, це буде однією з багатьох непотрібних зустрічей. Результати зустрічі Трампа і Путіна жодним чином не вплинуть на зміну американсько-російських відносин, – запевняє Марина Багрова.


На думку експертки, Трамп може говорити про анексію Криму все що завгодно. Однак, щоб не сказав Трамп, в силу міжнародного, українського і російського права, юридично легалізувати анексію Криму і визнати Крим територією Росії неможливо. Тому санкційний режим стосовно Росії з боку США залишиться без змін. Можливо Трамп і Путін підпишуть якусь заяву про спільні наміри, спрямовані на поліпшення американо-російських відносин. Однак, такого роду “заява” буде мати декларативний і ні до чого не зобов’язуючий характер. Це буде чергова, нічим не забезпечена заява, як вже раніше Трамп робив спільно з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.


Крім того, в основному, на даній зустрічі президентів більше уваги буде приділено Сирії.


За попередньою інформацією відомо, що Дональд Трамп виступає за повернення Росії до складу країн “Великої вісімки”.

Зустріч не передбачатиме підписання конкретних угод. Вона направлена швидше на спробу відновити діалог, ніж на якісь конкретні кроки. Також ЗМІ повідомляють, що саміт двох президентів відбудеться сам на сам.


Ірина Пилипишина, Syla.news

Джерело: http://syla.news/2018/07/03/krym-chy-syriya-shho-stane-golovnoyu-temoyu-na-samiti-putina-i-trampa/ © SYLA NEWS

0 комментариев
bottom of page