Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Бажано дізнатися якомога більше інформації про орендовану квартиру


Марина Багрова, член правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” -


В першу чергу, необхідно вимагати у орендодавця квартири документи, що підтверджують право власності, а також виписку про кількість зареєстрованих осіб. Бажано через сусідів, знайомих, ріелторів, або навіть за допомогою інтернету дізнатися якомога більше інформації про орендовану квартиру, а також про її власників. Завжди потрібно укладати договір оренди з орендодавцем.


Договір, як правило, складається на комп'ютері у вільній формі і потім роздруковується у двох примірниках разом з додатками до нього. Після підписання договору, один його примірник разом з додатками залишається в орендаря, інший відповідно у орендодавця. У договорі прописуються лише загальні умови оренди, сума оплати, термін розрахунку за оренду.


За стандартною схемою, додатком № 1 до договору оренди, є акт опису майна і речей, що знаходиться в орендованій квартирі. Оскільки орендарю передається в оренду не тільки порожня квартира, але і майно, що знаходиться в цій квартирі, разом з різними речами.


Додаток № 2 - це акт про передання грошових коштів за оренду квартири, разом з сумою застави, або без такої, залежно від домовленостей між орендарем і орендодавців. Як правило, замість цього акта сторони обмежуються звичайною розпискою, що, загалом-то, має таке ж юридичне значення, що і акт.


Додаток № 3 є актом про вселення в квартиру. В цьому акті фіксується юридичний факт прийому передачі ключів, а також кількості їхніх примірників.


Додаток № 4 - акт про графік платежів за оренду квартири і (або) комунальні послуги.


Додаток № 5 може бути оформлено як акт про дати і час відвідин орендодавцем квартири.


Вікторія БАРИЦЬКА, Новини Хмельницького

Посилання на джерело: https://vsim.ua/Groshi/orenda-kvartir-dlya-studentiv-scho-proponuyut-i-yak-ne-dati-sebe-oshuk-10713717.html

Комментариев: 0
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com