top of page

Марина Багрова: Коли все ж має відбутись інавгурація?


Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», припускає, що інавгурація відбудеться все ж до 28-го травня, однак пояснює, що усе залежить від чіткої відповіді Зеленського: чи збирається він розпускати парламентів.


«Усі парламентські сили, які перемогли на виборах 2014 року, сьогодні мають серйозні проблеми, і деякі з них уже не можуть подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Звідси, головна причина затягування дати інавгурації полягає в страху депутатів у тому, що якщо зараз відбудеться інавгурація та Володимир Зеленський вступить у свої повноваження, він може розпустити парламент.


Ця причина загострюється на тлі того, що керівники фракцій хочуть домогтися від Володимира Зеленського відповіді на запитання: чи піде Володимир Зеленський на розпуск Верховної Ради у разі його інавгурації до 27 травня, чи ні? Зі свого боку Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації саме 19 травня без будь-яких інших умов. У цьому й полягають причини того, що новий Президент і парламентарі не можуть дійти згоди щодо дати інавгурації». 


Текст: Дмитро Журавель. Джерело Оpinion

0 комментариев
bottom of page