Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Коли все ж має відбутись інавгурація?


Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», припускає, що інавгурація відбудеться все ж до 28-го травня, однак пояснює, що усе залежить від чіткої відповіді Зеленського: чи збирається він розпускати парламентів.


«Усі парламентські сили, які перемогли на виборах 2014 року, сьогодні мають серйозні проблеми, і деякі з них уже не можуть подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Звідси, головна причина затягування дати інавгурації полягає в страху депутатів у тому, що якщо зараз відбудеться інавгурація та Володимир Зеленський вступить у свої повноваження, він може розпустити парламент.


Ця причина загострюється на тлі того, що керівники фракцій хочуть домогтися від Володимира Зеленського відповіді на запитання: чи піде Володимир Зеленський на розпуск Верховної Ради у разі його інавгурації до 27 травня, чи ні? Зі свого боку Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації саме 19 травня без будь-яких інших умов. У цьому й полягають причини того, що новий Президент і парламентарі не можуть дійти згоди щодо дати інавгурації». 


Текст: Дмитро Журавель. Джерело Оpinion

Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com