top of page

Марина Багрова: Країна у смартфоні: чого очікувати від єдиного порталу електронних послуг?


Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», наголошує, що питання про створення єдиного порталу назріло давно, і ключові переваги ідеї полягають насамперед у зручності користування державними послугами.


«Усі надані державою послуги, починаючи від отримання паспорта громадянина й до реорганізації юридичної особи, можна буде замовити через єдиний портал. Громадянам не треба буде ламати голову над тим, куди і в які відомства їм потрібно бігти за отриманням тих, чи інших документів, якими порталами для всього цього потрібно користуватися.

Однак, хотілося б зазначити, що наявність єдиного порталу не завжди призводить до поліпшення ефективності роботи органів державної влади та місцевого самоврядування».


Натомість Марина Багрова переконана, що державні відомства робитимуть зміни більш повільними, адже чинитиметься опір переходам до електронного режиму роботи.


«Державні відомства в Україні будуть чинити опір об’єднанню інформації про надання електронних державних послуг в один портал. Чого тільки вартий опір чиновників проти об’єднання баз даних митної та прикордонної служб в одну».

Текст: Дмитро Журавель

Оригинал


#маринабагрова #события #общество #электронныеуслуги

0 комментариев
bottom of page