Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Томос – це все ж політичне питання


А ось Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», наголосила, що наданання Томосу є переважно політичним питанням. На думку експертки, про це яскраво свідчать усі дії та істерики Росії та РПЦ.


«Питання надання Томосу має не релігійне, а величезне політичне значення. Релігійні суперечки виникають, коли постають питання про догматичні розбіжності. Наприклад, між католиками і протестантами або православними і мусульманами. Тут же одна і та ж православна конфесія, де після створення єдиної соборної православної церкви та наділення її канонічним статусом з боку керівництва РПЦ та її філії в Україні УПЦ МП виникли лише необґрунтовані претензії всупереч канонам православної церкви і здоровому глузду. Й ініціатором цих претензій є президент Росії Володимир Путін і політичне керівництво Росії.

Згадаймо, як після рішення Константинопольським Патріархатом про скасування передачі Київської метрополії Московському патріархату наступного дня президент Росії екстрено зібрав Раду безпеки. Створення ПЦУ і надання їй Томосу в Кремлі сприйняли болючіше, ніж вступ України в НАТО», – впевнена Багрова.


Текст: Дмитро Журавель

Джерело Opinion

Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com