Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Українські паспорти для росіян: підтримувати не можна боятись


Як відповідь російському президенту ініціативу Зеленського розцінює і Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики». Поза тим, експертка вбачає у такому кроці відновлення справедливості. 


«Рішення Володимира Зеленського про спрощення надання громадянства громадянам Росії, які воювали за Україну і піддаються переслідуванням за свою громадянську позицію, громадську і політичну діяльність, – це симетрична відповідь Володимиру Путіну на його “паспортну агресію проти України”. У рішенні Володимира Зеленського бачиться, передусім, відновлення справедливості. Тисячі росіян, котрі воювали за незалежність України проти московської окупації, незабаром отримають шанси стати громадянами України. Також якась кількість росіян, що піддаються в Росії різним переслідуванням і фабрикаціям кримінальних справ, будуть прийняті до громадянства України».

Подібної думки дотримується і Марина Багрова, наголошуючи, що далеко не всі росіяни, котрі протестують проти російського свавілля всередині своєї країни – проукраїнськи чи проєвропейськи налаштовані та мають чітку позицію у питаннях, що стосуються України.


«Багато з числа тих росіян, що піддаються в Росії кримінальному переслідуванню і зараз виступають проти Путіна, воювали проти України, брали активну участь у захопленні Криму і частини територій Донбасу. Вони масово вбивали українців, як мирних громадян, так і військовослужбовців, і є вбивцями українського народу. За свої злочини проти українського народу вони мають бути засуджені як національними українськими судами, так і міжнародним кримінальним судом у Гаазі, який, я сподіваюся, все ж таки відбудеться. Тому вирішення питання про надання громадянства України росіянам, що піддаються в Росії різним переслідуванням за свою громадянську позицію і здійснення своєї громадської, політичної діяльності, повинно прийматися після ретельної та тривалої перевірки з боку українських спецслужб».


Марина Багрова не заперечує, що українське громадянство можуть отримати й особи з чіткою проукраїнською позицією, котрі зможуть посилити Україну в питаннях боротьби за національну безпеку.


«Такі заходи можуть призвести до збільшення демографічного потенціалу нашої країни завдяки збільшенню числа громадян, які мають проукраїнську і продержавну позиції. Все це відповідає інтересам національної безпеки України і буде сприяти посиленню демографічного потенціалу нашої країни в боротьбі з російською агресією».


Opinion.ua Текст: Дмитро Журавель  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com