top of page

Марина Багрова: Україні необхідна державна програма по усуненню причин дорожніх пригод

Марина Багрова, Міжнародна спілка «Інститут національної політики»:


«Контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень важливий, але одним таким контролем повною мірою не можна вирішити питання безпеки дорожнього руху.


Щоб забезпечити реальну безпеку дорожнього руху, понизити до мінімального рівня кількість дорожньо-транспортних подій, необхідно спочатку на експертному і державному рівні розробити програму з усунення причин і умов їх виникнення. А такої програми, на жаль, в нашій країні немає.


Основні чинники, які забезпечують безпеку дорожнього руху, це правильно спроектовані і побудовані за усіма стандартами автодороги хорошої якості, що чітко регулює транспортні потоки дорожня розмітка і дорожні знаки. Це набір засобів для безпечного і комфортного управління автомобілем.


Що стосується контролю швидкості руху автомобілів, то частенько, це даремна міра, від реалізації якої лише поповнюються поліцейські бюджети.  Якщо з урахуванням дорожніх традицій, що сформувалися, автовласники на певних ділянках доріг їздять із швидкістю 80 км/год., і при цьому кількість дорожньо-транспортних подій там же нікчемно мало, або відбувається з інших причин, або взагалі не відзначається, то у такому разі немає ніякого сенсу в контролі і обмеженні швидкості руху.


Тому в нашій країні треба спочатку привести дороги у відповідність з державними і європейськими стандартами безпеки дорожнього руху, а вже потім взятися за контроль водіїв».


Джерело

0 комментариев
bottom of page