Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Українi необхідно антимонопольне законодавство відповідне європейським стандартам

автор:


Останнім часом представники девелоперських компаній нарікають на затягування компанією ПАТ «Львівгаз» процесу підключення новозбудованих житлових комплексів до центрального постачання газу.


За їх твердженнями протягом останнього року ПАТ «Львівгаз», встановлюючи індивідуальні вимоги до кожного із об’єктів, затягує в цілому процес підключення новобудов до постачання газу. Це в свою чергу впливає на терміни введення в експлуатацію нового житла, втім альтернативи компанії-монополісту на ринку постачання газу немає.


Звичайно, не варто виключати технічних проблем під час підключення газу до нових об’єктів. «У сформованій ситуації, не можна виключати технічні проблеми, пов’язані з підключенням новобудов до централізованого постачання газу. Однак, які б технічні проблеми не виникали, в першу чергу необхідно уважно вивчити пункти договору підключення, укладеного між ПАТ «Львівгаз» і власниками новобудов. Якщо причини, за якими ПАТ «Львівгаз» не підключає новобудови до централізованої поставки газу, не є згідно договору форс-мажорними обставинами, то фактичні власники новобудов, мають право звернутися до суду з позовною заявою та зобов’язати ПАТ «Львівгаз» виконати взяті на себе зобов’язання», – зазначає Марина Багрова, член правління міжнародної спілки «Інститут національної політики».


«Однією з причин можливих зловживань з боку таких компаній як ПАТ «Львівгаз», є відсутність у нашій країні дієвого антимонопольного законодавства. Але вирішення цього питання на загальнодержавному рівні знаходиться в компетенції депутатів Верховної Ради. В рамках виконання зобов’язань перед європейськими партнерами, а також виборцями, депутати Верховної Ради зобов’язані прийняти антимонопольне законодавство України, відповідне європейським принципам і стандартам протидії різним монополіям в нашій країні», – додала Марина Багрова.


Джерело: Vezha 25.07.2018

Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com