top of page

Марина Багрова: Чи реально перенести святкування Різдва в Україні на 25 грудня (опитування) Дивись.


Марина Багрова, членкиня правління Міжнародної спілки «Інститут національної політики»:


«Перенесення святкування Різдва на 25 грудня необхідне для відновлення історичної справедливості.


Після 332 річної фактичної анексії Московією Київська митрополія знову повернута під церковну юрисдикцію Константинополя. Константинопольська православна церква, а також низка інших православних церков святкують Різдво 25 грудня. Тому відновлена Українська канонічна Автокефальна Православна Церква має святкувати Різдво 25 грудня.


Крім того, Україна чітко визначилася зі своїм зовнішньополітичним курсом на вступ до Європейського Союзу і НАТО, на повернення в свою історичну європейську сім’ю. Переважна більшість європейських християн, в тому числі і православних, святкують Різдво 25 грудня.

Крім того, Україна чітко визначилася зі своїм зовнішньополітичним курсом на вступ до Європейського Союзу і НАТО, на повернення в свою історичну європейську сім’ю.


Переважна більшість європейських християн, в тому числі і православних, святкують Різдво 25 грудня. Варто зазначити, що формування відновленої української православної церкви ще триває у зв’язку з переходом духовенства і мирян УПЦ МП.


Тому як альтернативний варіант можливе святкування Різдва 25 грудня і 6 січня. Для того, що подібні ризики зійшли нанівець, українській владі і духовенству необхідно частіше виступати в ЗМІ.


Говорячи про додаткові ризики, пов’язані зі святкуванням Різдва 25 грудня, Владика Епіфаній правий. 


Для того, що подібні ризики зійшли нанівець, українській владі і духовенству необхідно частіше виступати в ЗМІ, запрошувати до участі в різних телепередачах релігієзнавців і доносити до українського суспільства історичну правду про те, чому варто святкувати Різдво 25 грудня.

З людьми потрібно працювати, їм слід все це пояснювати.


Саме відсутність належної інформаційної взаємодії духовенства зі своєю паствою, приділення недостатньої уваги такому актуальному питанню ЗМІ здатне призвести до виникнення в суспільстві різних негативних міфів та інсинуацій».


Джерело: Дивись.info

0 комментариев
bottom of page