Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Чи справді розділ Конституції України про права і свободи потребує змін?


Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», зі свого боку переконана, що головною вимогою до ініціаторів змін є недопущення погіршення прав українців.


«Іншими словами, закладений у Конституції України обсяг прав і свободи людини та громадянина, не може бути зменшений ні за яких обставин. Це правова позиція і Конституційного Суду України, і ЄСПЛ, і різних міжнародних інституцій. 

Водночас, зміна свідомості українського суспільства та світу вимагають розширення прав людини і громадянина на місцевому та загальноукраїнському рівні. Одним із таких прав може бути право на участь громадян в електронному референдумі за рішенням місцевих і регіональних питань».


Марина Багрова запевняє, що будь-які зміни до основного закону країни мають виноситись на рівень широкої суспільної дискусії, у тому числі, серед наукових юридичних кіл, політичних сил та громадян в цілому.


«При цьому жодна політична сила, користуючись своїм політичним перевагою не мають права самостійно, у відриві від інших політичних сил і широкого кола громадськості вносити зміни у фундаментальні основи Конституції. Приймати рішення з питань прав людини і громадянина має все українське суспільство і всі його кращі представники, лише після проведення широкої суспільної дискусії».


Текст: Дмитро Журавель


Джерело Opinion

Комментариев: 0
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com