top of page

Марина Багрова: Чому багато хмельничан проігнорували вибори


Марина Багрова, член правління міжнародної спілки «Інститут національної політики»


Марина Багрова вважає, що українців влаштовує місцева влада, якщо вони не прийшли на вибори: — Однією з основних причин низької явки виборців на місцевих виборах є стійко вироблений феномен ставлення до місцевої влади, іменований «соціальним смиренням».


Цей феномен означає, що, з одного боку, мовчазну більшість потенційних виборців, які могли б взяти участь у місцевих виборах, але не прийшли на виборчі дільниці проголосувати, влаштовують представники чинної місцевої влади.


З іншого боку, більш активна, але менш чисельна частина виборців, які проголосували за збереження при владі представників чинної влади, також, активним чином, шляхом голосування, підтвердила, що її влаштовує діюча місцева влада, — розповіла експертка у коментарі журналістам vsim.ua. Марина Багрова пояснила, що феномен «соціальне смирення» виникає тоді, коли політичним силам, які прагнуть до влади, нічого показати виборцю більш значущого, ніж те, що показує діюча влада.


Мова йде не тільки про способи вирішення соціальних і побутових проблем, а й про плани розвитку міст, створення сприятливих умов для бізнесу і розвитку сучасних технологій. На думку експертки, в Україні відзначається криза політичної думки.


Посилання на джерело

0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page