top of page

Марина Багрова: Чому Зеленський поспішає з виборами до парламенту?


Натомість Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», переконана, що такими діями президент намагається задовольнити попит українців на оновлення владу. Однак із думкою про конвертацію рейтингів експертка також погоджується.


«Зеленський поспішає з виборами у Верховну Раду, для того, щоб виконати свої передвиборчі обіцянки та завдяки “стисненню часу”, не чекаючи чергових виборів, здійснити в країні реальні зміни. У такий спосіб новообраний Президент України намагається задовольнити суспільний запит на фундаментальне оновлення влади та водночас капіталізувати свій високий електоральний капітал у близьку до себе політичну партію для того, щоб вона отримала більшість місць в оновленому парламенті».


Марина Багрова наголошує на тому, що політична та економічна кризи існують невід’ємно одна від одної.


«Затяжна політична криза та взагалі усілякі відступи від законності, наприклад: призначення на вищі державні посади в порушенні чинного законодавства, здатні призвести до відмови від фінансової підтримки української економіки з боку МВФ, скорочення різних фінансових програм, відтік закордонних інвестицій з України. Отже, політична криза здатна призвести до настання затяжної економічної кризи».


Текст: Дмитро Журавель Оpinion


0 комментариев
bottom of page