top of page

Марина Багрова: Школа депутатів: чого слуг народу навчають у Трускавці


У Трускавці в санаторно-готельному комплексі "Ріксос" у школі "Зе!Депутата" активно навчають майбутніх депутатів партії "Слуга народу". Для чого потрібне це навчання та що воно дасть українцям – розбирались журналісти 24 каналу.


Протягом тижня – до 4 серпня – викладачі Київської школи економіки і українські економісти навчатимуть їх державному управлінню, зокрема безпеці, обороні, макроекономіці, інфраструктурі, оподаткуванню.


Представниця Інституту національної політики Марина Багрова каже, що це навчання має своєю метою дати новоспеченим депутатам лише загальні знання про те, що таке Конституція і закони, Верховна Рада і як вона функціонує, чим відрізняється "комітет" від "комісії".


І, за її словами, вивчення біографій, освіти, життєвого і професійного шляху новоспечених депутатів партії "Слуга Народу" свідчить про те, що така ініціатива додаткової теоретичної підготовки народних депутатів просто необхідна. Однак, на думку Багрової, пропонованих обсягів знань про парламентаризм та додаткової теоретичної підготовки народних депутатів для більшості з них явно недостатньо.


Депутати, які мають вищу юридичну освіту і стаж роботи з юридичної спеціальності, повинні без проблем освоїти теоретичний депутатський курс. Для депутатів, які не мають навіть базової вищої освіти та ніколи не стикалися з органами влади, необхідне викладання спеціального курсу теоретичної підготовки з включенням у нього основ правознавства, а також теорії держави і права. Спеціальний курс для більшості народних обранців повинен тривати в межах від півроку до дев'яти місяців, як-то кажуть без відриву від виробництва, – додала вона.


Джерело #24 #Канал

0 комментариев
bottom of page