top of page

Марина Багрова: Як знайти євробляху


Водночас експерти зауважують, що власник автомобіля з іноземною реєстрацією має ті ж права та обов'язки, що і власник автомобіля з вітчизняної реєстрацією.


- Тому для власника автомобіля з іноземною реєстрацією, в разі визнання його винним у ДТП, передбачено таку ж відповідальність, як і для власника автомобіля з вітчизняної реєстрацією, - розповідає членкиня Правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова. - Якщо автомобіль застраховано за спеціальною страховкою від шкоди, то, коли другий учасник аварії утік з місця ДТП, можливо відшкодувати збиток по страховці від шкоди.

Якщо такої страховки немає, то власник автомобіля зобов'язаний запам'ятати, а краще записати на відеореєстратор номер, колір, марку автомобіля, який втік з місця ДТП. Потім про факт ДТП негайно повідомити поліцію і в страхову компанію, в якій застрахований автомобіль по звичайній обов'язковій страховці від цивільної відповідальності.


Потім, на підставі Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» звернутися в страхову компанію, в якій застрахований постраждалий автомобіль, для отримання матеріальної компенсації. У разі відмови страхової компанії виплатити компенсацію за заподіяні втрати, необхідно звертатися до суду і вирішувати питання із страховою компанією в судовому порядку.


Джерело: Погляд


0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page