Поиск
  • Институт

Марина Багрова: Як знайти євробляху


Водночас експерти зауважують, що власник автомобіля з іноземною реєстрацією має ті ж права та обов'язки, що і власник автомобіля з вітчизняної реєстрацією.


- Тому для власника автомобіля з іноземною реєстрацією, в разі визнання його винним у ДТП, передбачено таку ж відповідальність, як і для власника автомобіля з вітчизняної реєстрацією, - розповідає членкиня Правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова. - Якщо автомобіль застраховано за спеціальною страховкою від шкоди, то, коли другий учасник аварії утік з місця ДТП, можливо відшкодувати збиток по страховці від шкоди.

Якщо такої страховки немає, то власник автомобіля зобов'язаний запам'ятати, а краще записати на відеореєстратор номер, колір, марку автомобіля, який втік з місця ДТП. Потім про факт ДТП негайно повідомити поліцію і в страхову компанію, в якій застрахований автомобіль по звичайній обов'язковій страховці від цивільної відповідальності.


Потім, на підставі Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» звернутися в страхову компанію, в якій застрахований постраждалий автомобіль, для отримання матеріальної компенсації. У разі відмови страхової компанії виплатити компенсацію за заподіяні втрати, необхідно звертатися до суду і вирішувати питання із страховою компанією в судовому порядку.


Джерело: Погляд


Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все
  • YouTube Социальные Иконка
  • Круглая иконка Facebook
  • Круглая иконка Twitter
  • Instagram - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • YouTube - Black Circle

© 2018-2020 «INFORMATION PUBLICATION «NATIONAL POLITICS»»,

«ІНФОРМАЦІЙНЕ ВИДАННЯ «НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ»», «ИНФОРМАЦИОННОЕ ИЗДАНИЕ «НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ»» ©

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: Серія: КУ № 826-463Р, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com

© 2018-2020 «INSTITUTE OF NATIONAL POLITICS», «ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ», «ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ» ©

Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, буд. 3-А, 01001, Ідентифікаційний код юридичної особи 41941956, тел. +38(068)9598974, info@institutenp.com