top of page

«ПЕРСПЕКТИВИ ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ, ЗАВДАНОЇ ВНАСЛІДОК РОЗВ’ЯЗАННЯ І ВЕДЕННЯ АГРЕСИВНОЇ ВІЙНИ РОСІЇ»


ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ ЗАХИСТУ ПРАВ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ НА ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ, ЗАВДАНОЇ ВНАСЛІДОК РОЗВ’ЯЗАННЯ І ВЕДЕННЯ АГРЕСИВНОЇ ВІЙНИ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ»


24 чер 2022 11:30-13:00


Відкривають конференцію:

  • Непран Михайло Іванович – перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України.

  • Гайченко Андрій Віталійович - заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби.

Спікери:

  • Целовальніченко Наталія Євгеніївна – співкоординаторка проекту «Юридичні сили України», правозахисниця, адвокатка, кандидатка юридичних наук, координатор Громадської спілки «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок агресії РФ». Тема доповіді: «Загальна характеристика способів і перспектив захисту порушених прав українського бізнесу в Україні та іноземних юрисдикціях. Статус потерпілого внаслідок ведення агресивної війни росії проти України для українського бізнесу, як один з правових інструментів для відновлення прав».

  • Непран Михайло Іванович – перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України. Тема доповіді: «Послуги торгово-промислових палат в Україні з фіксації та оцінки збитків для бізнесу, потерпілого внаслідок російської агресії».

  • Паскевська Юлія Анатоліївна – співкоординаторка проекту «Юридичні сили України», кандидатка психологічних наук, професорка, юрист, право захисниця, голова Громадської організації «Асоціація фахівців психологічної допомоги», голова Громадської ради при Міністерстві юстиції України 2019-2021, експертка з дотримання прав людини, Національна лідерка з моніторингу дотримання прав людини 2017-2019 ВООЗ, національний консультант Ради Європи 2021-2022р.р.. Тема доповіді: «Компенсація моральної шкоди для потерпілих внаслідок російської агресії. Що для цього потрібно і як обгрунтувати для різних категорій потерпілих?»

  • Ніколаєв Ігор Станіславович – співкоординатор проекту «Юридичні сили України», експерт з питань виконання судових рішень, кандидат юридичних наук, старший партнер Адвокатського об’єднання «Віталій Титич і партнери», юридичний радник Благодійної організації «Центр комерційного права». Тема доповіді: «Перспективи та особливості виконання судових рішень проти росії та пов’язаних з нею осіб в Україні та іноземних юрисдикціях».

Підведення підсумків Непран Михайло Іванович Питання-відповіді Реєстрація на участь в конференції: Google Form Доєднатись до конференции Zoom можна за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/87334514765?pwd=TWd3VmNyYlNuWWxhNkxtMkgzOENvdz09 Ідентифікатор конференції: 873 3451 4765 Код доступу: 804340 Вартість участі*: 600 грн (з НДС).


Джерело

0 комментариев
bottom of page