top of page

Радіо Свобода про акції на Майдані в пам'ять Нємцова організованою Інститутом Національної Політики

Радіо Свобода про акції на Майдані в пам'ять Бориса Нємцова організованою "Інститутом Національної Політики".


РАДІО СВОБОДА https://www.radiosvoboda.org/a/news/29787906.html Ехо Москви https://echo.msk.ru/blog/yshulipa/2377411-echo/ Ехо Москви https://echo.msk.ru/blog/yshulipa/2376507-echo/ ПОЛИТИКАНТРОП http://politikan.com.ua/1/0/0/552980.htm Прямий єфір на каналі "НАРОДОВЛАДДЯ" https://youtu.be/kmLm2WlyZnM Посилання на альбом:http://ivanbeletskiy.wixsite.com/nemtsov-maidan

У Києві вшанували пам’ять опозиційного російського політика Бориса Нємцова.

24 лютого в Києві на майдані Незалежності відбувся пікет на вшанування пам’яті російського політика-опозиціонера Бориса Нємцова, вбитого 27 лютого 2015 року у столиці Росії. Акцію ініціювали представники громадської організації «Інститут національної політики» за підтримки ветеранів бойових дій на сході України. До пікету долучились близько десятка осіб.

У розмові з Радіо Свобода керівник організації «Інститут національної політики» Юрій Шуліпа зазначив, що Борис Нємцов був не лише російським політиком, а й політиком українським і «щирим другом України».


«Борис Нємцов підтримував Україну, захищав її інтереси у середовищі російських та європейських політиків і вважав, що Україна є невід’ємною частиною Європи», – наголосив Шуліпа.


Борис Нємцов, один з лідерів російської опозиції до нинішнього президента Росії Володимира Путіна, був убитий у Москви біля стін Кремля 27 лютого 2015 року.

Громадська організація «Інститут національної політики» заснована у лютому 2018 року, до її роботи долучилися політичні емігранти з Росії, опозиційні російські політики і науковці.


#институт_национальной_политики #иван_белецкий #юрий_шулипа#немцов #майдан

0 комментариев
bottom of page