top of page

Юрій Шуліпа: Акт агресії з використанням мігрантів проти Польщі та країн Європейського Союзу

Юрій Шуліпа, директор міжнародної спілки «Інститут національної політики»:

«Чергова великомасштабна спроба незаконного перетину мігрантами білорусько-польського кордону – це акт агресії з використанням мігрантів проти Польщі та країн Європейського Союзу. Лукашенко організував систему незаконної міграції та вчинення актів агресії з використанням мігрантів у відповідь на введення санкцій Європейським Союзом проти його злочинного, нелегітимного режиму.


Натомість президент РФ Путін підтримує таку діяльність Лукашенка і сприяє в її проведенні як невід’ємного елемента 4-ої світової гібридної війни Росії проти Заходу.


Тому Путін і Лукашенко, об’єднані спільними задумами в боротьбі проти Євросоюзу, є однодумцями і соратниками. Крім того, за розпорядженням Володимира Путіна в даний час російська влада готує залізничну інфраструктуру для перекидання афганських мігрантів з Узбекистану і Таджикистану на територію Республіки Білорусь.


Кураторами спецоперацій з перекидання мігрантів є 1 служба ФСБ Росії і контррозвідка КДБ РБ. Це означає, що Путін і Лукашенко готуються до здійснення в найближчому майбутньому широкомасштабних актів збройної агресії з використанням щонайменше десятків тисяч мігрантів проти країн Європейського Союзу.


Причому, у разі провалу цих спецоперацій, планується перекидання мігрантів у примусовому порядку до ділянок білорусько-українського кордону, які найменше контролюються прикордонною службою України.


Саме до цих подій, зараз потрібно активно готуватися. Це означає, що України і країни Євросоюзу повинні негайно посилити охорону своїх кордонів, розмістивши на них обмежені контингенти поліції і збройних сил».


Джерело: Дивись.info

0 комментариев
bottom of page