top of page

ЯК ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ПОТРАПИЛИ В РОСІЙСЬКІ КАТІВНІ У КРИМУ, – МАРИНА БАГРОВАЧлен Правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова для журналістів Syla.news обґрунтувала відповідь на питання «Яким чином українці, кримські татари і представники інших народі, які не вчинили жодних злочинів, нічого не мали раніше з путінською Росією, потрапили в російські катівні?»


«Відповідь на це питання міститься в аналізі хронології подій», – каже Багрова.


20 лютого 2014 року, в результаті початку російської військової агресії проти суверенітету і територіальної цілісності України, територія кримського півострова була окупована, а потім 18 березня в тому ж році захоплена російськими окупантами.


Крим тимчасово потрапив під російську окупацію.


За словами експерта, варто проаналізувати те, хто створив кримінально-віктимну ситуацію, за якої Україна тимчасово втратила контроль над своїми суверенними територіями.


«Відповідь на це питання міститься в першу чергу в пункті 2 Будапештського меморандуму, згідно з яким: «Російська Федерація, Сполучене Королівство великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують своє зобов’язання утримуватися від загрози силою або її застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України…».


У другу чергу, у Стенограмі РНБО від 28 лютого 2014 року містяться висловлювання екс-прем’єр-міністра України А. Яценюка про ситуацію з введенням російських військ на територію Криму, де він говорить: «Я сьогодні розмовляв з віце-президентом Сполучених Штатів Америки з цього питання. У них поки що немає позиції».


«Фактично країна була бездарним чином просто здана на поталу ворогові», – повідомляє Багрова.


А те, що Крим кишів під час російського нападу зрадниками України і численними представниками російської резидентури, на думку спеціаліста, є лише свідченням того, що Будапештський меморандум частини: «утримання від застосування погроз проти політичної незалежності України і забезпечення захисту від них», порушувався сторонами фактично з моменту його підписання.


По суті, як вважає фахівець, США і Великобританія своєю політичною бездіяльністю не дали можливість Україні, як молодій державі, встати на ноги.


«Зараз голодування Олега Сенцова – це дуже сильний хід, набагато впливовіший за різні безглузді по суті і юридично нікчемні за змістом заяви офіційних представників США, Великобританії, які просто кинули Україну в найтяжчі для неї часи, фактично залишили її один на один із потужним російським агресором», – підсумувала Марина Багрова.


Нагадаємо, що раніше журналісти Syla.news писали про можливість обміну Сенцова на російського політв’язня.


Марта Кетек, Syla.news


Джерело: http://syla.news/2018/07/03/yak-gromadyany-ukrayiny-potrapyly-v-rosijski-kativni-u-krymu-maryna-bagrova/ © SYLA NEWS

0 комментариев
bottom of page