top of page

Ігор Лєднік: Мінські угоди чи Будапештський меморандум?


Мінські угоди чи Будапештський меморандум Розведення військ за «Штайнмайером» як реалізація політики Кремля безальтернативності Мінських угод, ні до якого миру в Україні не призведе, вважає  Ігор Лєднік, білоруський політик, правозахисник, відповідальний секретар Міжнародного комітету «За Будапештський меморандум!», заступник директора Інституту дослідження російської агресії (Київ), член правління Інституту Національної політики.


«Більш того, політика грубого ігнорування пріоритету принципів міжнародного права доведе до того, що незабаром ми, білоруси, які отримали завдяки українцям гарантії безпеки за Будапештським меморандумом, будемо воювати з вами в складі «союзного війська» з країною-агресором РФ.


Нагадаю, що за заявою Інституту дослідження російської агресії Служба безпеки України проводить досудове розслідування за фактом укладення Мінських угод і реалізації політики їх безальтернативність. Йдеться про державну зраду на шкоду суверенітетові і територіальній цілісності України, її обороноздатності і державної безпеки (ч.1 ст.111 КК України) і зловживанні владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України)», – наголошує Ігор Лєднік.


Білоруський політик вважає, що єдиний сьогодні шлях досягти миру і в Україні, і в Європі – це довести справу за «безальтернативного Мінську» до суду і в подальшому протистояти російській агресії, керуючись виключно принципами ОБСЄ, які лежать в основі гарантій безпеки України за Будапештським меморандумом. «Росія проводить агресії не проти України, Росія проводить агресію проти регіону ОБСЄ», – резюмував Ігор Лєднік.  

Джерело: Дивись.info

0 комментариев
bottom of page