top of page

HelpSMI

HelpSMI - Місце зустрічі журналіста та експертаHelpSMI - український онлайн-сервіс для спілкування журналістів та експертів. Програма дозволяє журналістам створювати інформаційні запити (потрібен коментар для статті, роз’яснення тієї чи іншої проблеми фахівцем, гость на теле- чи радіоефір, тощо) та надсилати їх мережі тематичних експертів. З іншого боку, експертам надається можливість вчасно дізнаватися про запити журналістів, реагувати на них та заробляти згадки у ЗМІ, таким чином вибудовуючи та підтримуючи власну присутність в українському медіа-просторі.

Експерти підписуються на категорії, на яких вони розуміються та які хочуть коментувати. Наразі можна обрати одну або декілька тематик із 30 запропонованих (приклади категорій: Політика, Економіка, Суспільство, Право, Енергетика, ЖКГ, АПК, Інфраструктура, Медицина, Екологія, Стиль життя, Туризм, Бізнес, Фінанси та інші).


На сьогодні сервісом користуються майже 4000 людей, серед них близько 1500 журналістів та щонайменше 2500 експертів. Журналісти HelpSMI - представники 22 телеканалів, 12 радіостанцій, 8 інформаційних агенцій і численних Інтернет-ЗМІ. Експертна база складається з працівників 32 PR- та маркетинг-агенцій, 28 бізнес-асоціацій загального і вузького профілів, 35 дослідницьких та освітніх установ, декількох державних органів, неурядових організацій, гендиректорів, маркетологів і вузьких спеціалістів приватних компаній.


Головна пропозиція HelpSMI журналістам - це доступ до людей, які розуміють переваги співпраці з медіа. Їх не треба вмовляти дати коментар. Вони з повагою ставляться до дедлайнів. Експерти не зволікають із наданням відповіді, якщо мають корисну інформацію. Створюючи запит в системі HelpSMI, журналіст може бути певен: інформація дійде до найактивніших в Україні експертів з тієї чи іншої тематики, які не обмежуються роботою з двома-трьома “перевіреними” медіа.


Ключова пропозиція експертам - можливість постійно опинятися “у потрібний час у потрібному місці". Тобто, вчасно дізнаватися про матеріали, які готуються до публікації, і ставати їх частиною, надаючи якісну інформаційну допомогу журналісту. Модель взаємовигідної співпраці, - коли журналіст відштовхується від редакційного інтересу, а експерт прагне увійти і закріпитися в медіа-просторі, - зберігає організаціям серйозні гроші, час і сили.

На сайті платформи представлені деякі історії успіху, учасниками яких є інформаційна агенція Укрінформ, УНІАН, 5 канал, 24 канал, liga.net, РБК Україна, газети “Факти і коментарі”, “Сегодня”, онлайн-видання “Na Chasi”, західноукраїнський інформаційний портал Press Центр, радіо Hayat, телеканал ТАК TV, видання “Молодий Буковинець”, Донецька обласна газета “Знамя індустрії” та інші.


Серед експертів завдяки HelpSMI вже процитували представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR), Інституту майбутнього, Інституту суспільно-економічних досліджень, Інституту національної політики, Київського національного університету ім. Шевченка, Запорізького національного університету, Українського союзу промисловців і підприємців, Асоціації захисту активів, приватної мережі клінік "Добробут", юрфірми Esquires, PR агенцій ВАРТО Communications, Lavska Story PR Agency та низки стартапів - Innovations Development Lab, Forklog Consulting, CryptoGuru.


Найпершою історією успіху стала стаття Укрінформу “Шість обов’язків пацієнтів після медреформи”, яка була написана у грудні 2017 і на сьогодні набрала 9 700 переглядів. Матеріал “Українські заробітчани в Польщі: як зміняться правила”, презентований на сайті 24 каналу, зацікавив 33 000 співвітчизників. Експерти платформи також допомогли журналісту газети “Сегодня” написати хіт про електрокари в Україні. Стаття під назвою “Бум "зелених" машин в світі: чому Україна досі не виробляє електромобілі” може похвалитися 8 700 переглядами і 122 поширеннями у мережі Фейсбук.


Будемо раді бачити Вас у мережі журналістів та експертів HelpSMI.

Реєстрація займає 2 хвилини і здійснюється на сайті: https://www.helpsmi.co/

0 комментариев
bottom of page