


ЯНВАРЬ 2019 Г.
31.01.2019
На гарячу лінію Львова повідомили про понад 200 вибоїн на дорогах
«Марина Багрова, член Правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” розповіла, що відшкодовувати вартість ремонту авто через пошкодження з вини незадовільного стану доріг повинна дорожня організація, на балансі якої знаходиться обслуговування тієї чи іншої ділянки автодороги.»
26.01.2019
Мораторій на землю погіршує інвестиційний клімат в Україні, – експерт
«Мораторій на продаж землі сільгосппризначення негативно впливає на інвестиційний клімат в Україні. Про це заявила політолог, член правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова, повідомляє Укрінформ.»
OPINION https://opinionua.com/en/2019/01/25/verdict-case-of-yanukovych
25.01.2019
The case of the escapee president: what does the verdict mean for Viktor Yanukovych?
«According to Yuriy Shulipa, a lawyer and director of the International Union Institute of National Policy, a verdict can be used to prove the numerous violations made by Russia at the international level. The expert believes that it is possible to prove that Russia has tried to implement its scenarios through an intermediary – Viktor Yanukovych.»
OPINION https://opinionua.com/2019/01/25/sprava-biglogo-prezidenta-shho-oznachaye-virok-dlya-viktora-yanukovicha
25.01.2019
Справа біглого «президента»: що означає вирок для Віктора Януковича?
«Як пояснив Opinion Юрій Шуліпа, правник та директор міжнародної спілки «Інститут національної політики», після набрання законної сили вирок може бути використано для доказів численних порушень із боку Росії на міжнародному рівні. Експерт переконаний, що таким чином можливо довести, що Росія намагалася реалізовувати свої сценарії через посередника – Віктора Януковича.»
24.01.2019
Как Минэкономразвития вето на «земельный мораторий» предлагало Президенту
«По словам политолога, члена правления международного союза “Институт национальной политики” Марины Багровой, предложение Минекономразвития вызвано тремя причинами.
Во-первых, решением Европейского суда по правам человека от 22 мая 2018 года в деле «Зеленчук и Цицюра против Украины», установлено, что мораторий на продажу земель сельскохозяйственного назначения, введенный в Украине в 2002 году, нарушает права землевладельцев и не обеспечивает необходимого баланса между ограничением права собственника на отчуждение имущества и интересами общества в целом. Сформулированная в данном судебном решении правовая позиция Европейского суда по правам человека, требует от законодателя, – депутатов Верховной Рады отмены закона о продлении моратория на сельскохозяйственные земли до 1 января 2020 года. Однако это требование большинством депутатов Верховной Рады было проигнорировано, закон так и не был отменен. Во-вторых, четкое исполнение решений международных органов, в том числе и Европейского суда по правам человека, служит гарантией дальнейшего финансового сотрудничества Украины и МВФ. Представители МВФ неоднократно обращались к представителям правительства Украины насчет принятия мер как субъекта законодательной инициативы по инициированию отмены моратория на продажу сельскохозяйственных земель через Верховную Раду. Кроме того, невыполнение решения Европейского суда по правам человека путем отмены рассматриваемого моратория, оказывает негативное влияние на инвестиционный климат в Украине.»
24.01.2019
Як Мінекономрозвитку вето на «земельний мораторій» Президенту пропонувало
«За словами політолога, члена правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марини Багрової, пропозиція Мінекономрозвику обумовлюється трьома причинами.
По-перше, рішенням Європейського суду з прав людини від 22 травня 2018 року у справі «Зеленчук і Цицюра проти України», встановлено, що мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, введений в Україні у 2002 році, порушує права землевласників і не забезпечує необхідного балансу між обмеженням права власника на відчуження майна та інтересами суспільства в цілому. Сформульована в даному судовому рішенні правова позиція Європейського суду з прав людини, вимагає від законодавця, – депутатів Верховної Ради скасування закону про продовження мораторію на сільськогосподарські землі до 1 січня 2020 року. Однак ця вимога більшістю депутатів Верховної Ради була проігнорована, закон так і не був скасований. По-друге, чітке виконання рішень міжнародних органів, в тому числі і Європейського суду з прав людини, є гарантією подальшого фінансового співробітництва України і МВФ. Представники МВФ неодноразово зверталися до представників уряду України щодо вжиття заходів як суб'єкта законодавчої ініціативи щодо ініціювання скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель через Верховну Раду. Крім того, невиконання рішення Європейського суду з прав людини шляхом скасування розглянутого мораторію, робить негативний вплив на інвестиційний клімат в Україні.»
СЛОВО I ДIЛО https://www.slovoidilo.ua/2019/01/21/stattja/polityka/ofshorni-sxemy-elitni-poyizdky-ta-plazmovi-ekrany.-yak-vytrachaye-derzhavni-koshty-partiya-batkivshhyna
21.01.2019
Офшорні схеми, елітні поїздки та плазмові екрани. Як витрачає державні кошти партія «Батьківщина»
«Якщо суми зарахування на рахунок політичної партії з боку комерційних організацій складають в 10 разів менше суми повернення, як нібито помилково знесених коштів, то цей факт є підставою для проведення позапланової перевірки політичної партії з боку ДФС і поліції, - вважає членкиня Правління Міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова. - Крім порушення фінансового законодавства, в цьому випадку проглядається ознака політичної корупції. В даному випадку, можливо, керівництво політичної партії використовує її в тіньових схемах для легалізації через неї коштів».
21.01.2019
Оффшорные схемы, элитные поездки и плазменные экраны. Как тратит госсредства партия «Батькивщина»
«Если суммы зачисления на счет политической партии со стороны коммерческих организаций составляют в 10 раз меньше суммы возврата, как якобы ошибочно снесенных средств, то этот факт является основанием для проведения внеплановой проверки политической партии со стороны ДФС и полиции, – считает член Правления Международного союза «Институт национальной политики» Марина Багрова. – Кроме нарушения финансового законодательства, в этом случае просматривается признак политической коррупции. В данном случае, возможно, руководство политической партии использует ее в теневых схемах легализации через нее средств».
UA NEWS https://ua.news/ua/spetssluzhby-rf-zaklykaly-ukrayintsya-zdijsnyty-terakt-na-naftoprovodi-za-vynagorodu
18.01.2019
Спецслужби РФ закликали українця здійснити теракт на нафтопроводі за винагороду
«Відзначимо, що аналітики неодноразово прогнозували теракти РФ на території України. Зокрема політолог, директор міжнародного союзу «Інститут національної політики» Юрій Шуліпа в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів, що спецслужби РФ готують підстави для здійснення терактів у нашій країні.»
14.01.2019
На 2019 рік зберігаються передумови для подальшого зміцнення гривні – експерт
«Передумови для зміцнення курсу нашої національної валюти є і збережуться на поточний 2019 рік завдяки жорсткій політиці Національного банку, який активно задіяв механізми дотримання проголошеного значення офіційного показника інфляції.
Таку думку висловила експерт Міжнародної спілки "Інститут національної політики" Марина Багрова, повідомляє на своїй сторінці в Facebook 24 Канал.»
VLASTI NET http://vlasti.net/news/292482
13.01.2019
Гривну укрепит НБУ, – эксперт
«Предпосылки для укрепления курса нашей национальной валюты является и сохранятся на текущий 2019 год благодаря жесткой политике Национального банка, который активно задействовал механизмы соблюдения провозглашенного значение официального показателя инфляции.
Такое мнение 24 каналу высказала эксперт Международного союза «Институт национальной политики» Марина Багрова.»
24 КАНАЛ https://24tv.ua/ru/grivnu_ukrepit_nbu__jekspert_n1095250
13.01.2019
Гривну укрепит НБУ, – эксперт
«Предпосылки для укрепления курса нашей национальной валюты является и сохранятся на текущий 2019 год благодаря жесткой политике Национального банка, который активно задействовал механизмы соблюдения провозглашенного значение официального показателя инфляции.
Такое мнение 24 каналу высказала эксперт Международного союза «Институт национальной политики» Марина Багрова.»
24 КАНАЛ https://24tv.ua/grivnyu_zmitsnit_nbu__ekspert_n1094689
13.01.2019
Гривню зміцнить НБУ, – експерт
«Передумови для зміцнення курсу нашої національної валюти є і збережуться на поточний 2019 рік завдяки жорсткій політиці Національного банку, який активно задіяв механізми дотримання проголошеного значення офіційного показника інфляції.
Таку думку в коментарі 24 каналу висловила експерт Міжнародної спілки "Інститут національної політики"» Марина Багрова.
UA INFO https://uainfo.org/blognews/1547227958-yuriy-shulipa-esminets-rf-ta-korabli-nato-u-chornomu-mori-.html
11.01.2019
Юрій Шуліпа: Есмінець РФ та кораблі НАТО у Чорному морі: що це означає?
«Юрій Шуліпа, правник та директор міжнародної спілки "Інститут національної політики", вбачає у присутності кораблів НАТО одразу три складники: захист країн Альянсу, стримування Росії та можливе залучення до захисту України.»
OPINION https://opinionua.com/2019/01/11/esminec-rf-ta-korabli-nato-u-chornomu-mori
11.01.2019
Есмінець РФ та кораблі НАТО у Чорному морі: що це означає?
«Натомість Юрій Шуліпа, правник та директор міжнародної спілки «Інститут національної політики», вбачає у присутності кораблів НАТО одразу три складники: захист країн Альянсу, стримування Росії та можливе залучення до захисту України.»
OPINION https://opinionua.com/2019/01/05/tomos-nash-shho-bude-dali
05.01.2019
Останній цвях у труну РПЦ: Томос – наш, що буде далі?
«А ось Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», наголосила, що наданання Томосу є переважно політичним питанням. На думку експертки, про це яскраво свідчать усі дії та істерики Росії та РПЦ.»