top of page

АПРЕЛЬ 2018 Г.

 

КАВКАЗ ПОСТ https://capost.media/news/society/mikhail-savostin-mozhet-umeret-v-sizo-pyatigorska-iz-za-surovogo-resheniya-suda-/

18.04.2018

Михаил Савостин может умереть в СИЗО

«Сейчас одиночные пикеты и акции в поддержку задержанного проходят даже далеко за пределами России. В невиновности Савостина уверена не только сторона защиты, но и десятки сторонников оппозиционера, а также известный блогер Алекснадр Гершаник и директор Института национальной политики Юрий Шулипа.»

 

КАВКАЗ ПОСТ https://capost.media/news/society/po-vsemu-miru-prokhodyat-odinochnye-pikety-i-aktsii-v-podderzhku-mikhaila-savostina-iz-stavropolya/

16.04.2018

По всему миру проходят одиночные пикеты

«В защиту Савостина выступили известный блогер Алекснадр Гершаник, который организовал ежедневные открытые видеовстречи сторонников Михаила в Сети и Юрий Шулипа, директор Института национальной политики, который также уверен в невиновности оппозиционера из Ставрополья. Шулипа уверен, что задержание гражданского активиста - попытка нейтрализовать Михаила Савостина накануне посещения им пятого форума "Свободной России".»

 

OPINION https://opinionua.com/2018/04/05/chi-potribno-ukraїni-perexoditi-na-latinicyu/

05.04.2018

Дискусія Klimkina: чи потрібно Україні переходити на латиницю?

«Юрій Шуліпа, директор Інституту національної політики та Інституту дослідження російської агресії, переконаний, що ідея про перехід на латиницю має бути не просто підтримана на рівні дискусії, яку запропонував міністр закордонних справ, але й реалізована, оскільки це може стати додатковою зброєю в інформаційному протистоянні з країною-агресором. «Пропозиція про перехід з кирилиці на латиницю має бути підтримана і реалізована. Це ще один крок відходу від Росії. Це удар по інформаційній російській пропаганді. Україна – це європейська країна. Щоб Україні письмово возз’єднатися з країнами європейського світу, Україна повинна перейти на латиницю. Перехід на латиницю – це ще і відновлення історичної справедливості», – ідеться у коментарі для Opinion. Разом з тим Шуліпа вбачає необхідність у певній «очистці» української мови, оскільки, на його думку, ми й досі користуємося словами, які належать російській мові.»

bottom of page