top of page
СМИ.jpg

ИЮНЬ 2018 Г.

 

UA NEWS https://ua.news/ua/politolog-yurij-shulipa-mesedzhi-putina-shhodo-ukrayini-mizhnarodnij-informatsijnij-terorizm/

10.06.2018

Політолог Юрій Шуліпа: меседжі Путіна щодо України – міжнародний інформаційний тероризм

«Російська Федерація готова продовжити окупацію Донбасу та зробить усе можливе, аби не допустити миротворців ООН на україно-російський кордон. Для того, аби зупинити агресора, офіційний Київ має відмовитися від Мінських угод та перейти до легітимного Будапештського формату. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів директор Інституту національної політики Юрій Шуліпа.

На думку експерта, висловлений під час прямої лінії меседж Володимира Путіна про тяжкі наслідки для української державності в разі можливих провокацій з боку України на тимчасово окупованих територіях, має двоякий сенс. Юрій Шуліпа директор Інституту національної політики «З одного боку, це чіткий сигнал Україні та міжнародній спільноті про те, що Росія має намір продовжувати окупацію ОРДЛО. Водночас Кремль натякнув, що докладатиме усіх зусиль, аби не допустити миротворчі війська на російсько-український кордон. З іншого боку, подібні меседжі Путіна є актами міжнародного інформаційного тероризму, спрямованими на залякування громадян України та українського керівництва, а також світової спільноти, яка підтримує офіційний Київ»»

 

OPINION https://opinionua.com/2018/06/28/napadi-na-romiv-v-ukra%D1%97ni/

24.06.2018

Напади на ромів в Україні: свідчення реальної проблеми чи обтяжливий комплекс міфів та стереотипів?

«Юрій Шуліпа, директор Інституту національної політики, пояснив, що причиною нападів на ромські поселення може бути бездіяльність поліції, зокрема відсутність профілактичної роботи. Долучитися до цього, на думку Шуліпи, має і місцева влада.

«Напади на ромські поселення відбуваються через відсутність профілактичної роботи з боку поліції. Хочу нагадати, що обов’язком поліції, насамперед, є профілактика різних злочинів і правопорушень. Поліція повинна вживати всі можливі заходи для того, щоб попереджати і запобігати злочину. Адже першочергова функція поліції – профілактична, а вже потім викривально-каральна.»

 

ІSYLA NEWS https://syla.news/2018/06/01/antyputinska-koalitsiya-chy-spravdi-vona-ye-ta-shho-dast-povernennya-do-budapeshtskogo-memorandumu-analityka/

01.06.2018

Антипутінська коаліція: чи справді вона є та що дасть повернення до будапештського меморандуму (аналітика)

«Професор Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду Демократичні ініціативи Олексій Гарань аналізуючи підсумки роботи ПетраПорошенка за 4 роки зазначив, що чинний президент створив антипутінську коаліцію та здатен впливати на продовження секторальних санкцій ЄС. Однак директор Інституту національної політики Юрій Шуліпа має протилежну думку й говорить, що антипутінської коаліції не існує й потрібно всіма силами повертатися до Будапештського меморандуму.

– В реальності, поки ще жодної антипутінської коаліції у світі не існує. Переважна більшість країн світу юридично підтримують Україну, такими заходами як голосуванням в Радбезі ООН на підтримку України, і приєднанням до санкцій проти Росії, лише в силу міжнародного публічного права, тільки тому, що Україна за фактом є жертвою російської агресії. Сьогодні Росія напала на одну країну, а завтра вона також може напасти на будь-яку іншу країну. Це просто акти міжнародної солідарності, – говорить Юрій Шуліпа»

 

КАВКАЗ ПОСТ https://capost.media/news/society/stradayushchemu-tyazheleyshimi-zabolevaniyam-savostinu-s-riskom-dlya-ego-zhizni-prodlili-prebyvanie-/

01.06.2018

Страдающему тяжелейшими заболеваниями Савостину с риском для его жизни продлили пребывание в СИЗО Пятигорска еще на месяц

«Сам же Савостин свое задержание связывает с оппозиционной деятельностью: он входит в политсовет Ассамблеи народов Кавказа и председательствует в ставропольском региональном отделении независимого профсоюза «Солидарность».

Интересно, что в его невиновность верят не только родные и коллеги, но и вовсе незнакомые с ним люди из других российских городов и даже из других стран. Среди них известный российский блогер Алекснадр Гершаник и директор Института национальной политики Юрий Шулипа.»

bottom of page