top of page

СЕНТЯБРЬ 2018 Г.

 

SYLA NEWS https://syla.news/2018/09/28/buty-chy-ne-buty-zminam-v-konstytutsiyi-ukrayiny-eksperty/?fbclid=IwAR0tZXOlW7t4iKkCkU9n4OGjw6zsN_AM0sX8m4yW1t7dMOkolzc28fZtCw4

27.09.2018

Бути чи не бути змінам в конституції України? – експерти

«Член правління міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова зазначає, що в Україні існує чудова Конституція щодо захисту прав людини та основних свобод, а також народовладдя. Але в ній є суттєві недоліки в сфері регулювання владних повноважень. Один з них, на її думку, є відсутність чіткого розподілу повноважень у системі виконавчої влади, між президентом і прем’єром. Інший недолік – це відсутність норми, яка регламентує відкликання депутатів, наприклад, за невиконання передвиборних обіцянок, даних ними під час виборчої компанії у рамках депутатських повноважень, або за невиконання обов’язків депутата.»

 

24 КАНАЛ https://24tv.ua/ru/kak_obuzdat_infljaciju_nbu_na_evropejskom_puti_n1039309

27.09.2018

Как обуздать инфляцию: НБУ на европейском пути

«И сейчас НБУ действует в русле внешней политики МВФ, других американских и европейских структур, а также международных финансовых учреждений, отметила в комментарии 24 канала член правления Международного союза "Институт национальной политики" Марина Багрова: провозглашенная НБУ политика инфляционного таргетирования является приближением к европейским стандартам и частью евроинтеграционной политики. Международные партнеры поддерживают эту политику, поскольку они считают ее проведение наиболее целесообразным для сложившейся в Украине социально-экономической ситуации.»

 

ПАНОРАМА http://rama.com.ua/vidkrita-yevropa-shho-zminit-noviy-molochniy-standart/

27.09.2018

Відкрита Європа: що змінить новий молочний стандарт

«Позитивно оцінює вплив нових стандартів на молочну галузь і членкиня Правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», Марина БАГРОВА. Вона ствердджує, що впровадження нових стандартів молочної продукції дасть змогу українським виробникам посісти впевнені позиції на міжнародному ринку. «Зміни ДСТУ 3662 щодо молочної продукції в рамках імплементації угоди з ЄС дають можливості українським молочним підприємствам вийти на молочні ринки країн Євросоюзу. В українських молочних підприємств з’являться більше можливостей реалізації молочної продукції. Згодом це має призвести до економічного розвитку молочних підприємств в Україні та появи нових робочих місць», — вважає експертка.»

 

LIGA NET https://www.liga.net/politics/opinion/missiya-nevypolnima-chto-i-pochemu-kurt-volker-skazal-o-minske

24.09.2018

Миссия невыполнима: что и почему Курт Волкер сказал о Минске

«Юрий Шулипа. Юрист, директор Института национальной политики. Чтобы "разморозить" ситуацию на Донбассе, Украине необходимо инициировать новый переговорный формат.

Интервью Дмитрия Гордона со специальным представителем Госдепартамента США по вопросам Украины Куртом Волкером, посвященное, помимо всего прочего, Минским соглашениям и Будапештскому меморандуму, заслуживает особого анализа и дает ответ на вопрос о перспективах развития ситуации с временно оккупированными территориями.

 

ПОГЛЯД https://pogliad.ua/news/life/auto/yak-znayti-evroblyahu-360821

23.09.2018

Як знайти євробляху

«- Тому для власника автомобіля з іноземною реєстрацією, в разі визнання його винним у ДТП, передбачено таку ж відповідальність, як і для власника автомобіля з вітчизняної реєстрацією, - розповідає членкиня Правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова. - Якщо автомобіль застраховано за спеціальною страховкою від шкоди, то, коли другий учасник аварії утік з місця ДТП, можливо відшкодувати збиток по страховці від шкоди.»

 

OPINION https://opinionua.com/2018/09/20/znyattya-deputatsko%D1%97-nedotorkannosti/#prettyPhoto

20.09.2018

Зняття депутатської недоторканності: ще один крок до демократії чи ризик зіграти на руку системі?

«Чи справді скасування недоторканності призведе до тиску на депутатів?

Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» переконана: якщо депутат дійсно обраний народом та є легітимним, ніякі структури, у тому числі президент, адміністрація й інші, не зможуть його незаконно усунути від влади. Варто не забувати: народний обранець має лише одного роботодавця – це його виборці.

«Стосовно України, де, на жаль, склалася хибна форма партійно-олігархічної системи, — депутатами часто стають ті особи, які замість того, щоби створювати необхідні закони на благо своїх виборців, хочуть нечесно заробляти на депутатській посаді та, при цьому, використовувати депутатські повноваження для лобіювання фінансових, часто незаконних (корупційних) інтересів. До того ж, такі особи, офіційно діючі в якості депутата, скоріше залежні від певних олігархів, ніж від своїх виборців. Тому, вони служать не народу, а тим, хто їх привів до влади, та при цьому ще й обманув виборців. Таким особам депутатська недоторканність необхідна для особистого захисту від закону та народу, у випадку порушення ними законів, а також прав і свобод громадян.»»

 

ІSYLA NEWS https://syla.news/2018/09/17/poroshenko-pidpysav-dogovir-pro-prypynennya-druzhby-spivrobitnytstva-ta-partnerstva-z-rf/

17.09.2018

Порошенко підписав рішення про припинення дружби, співробітництва та партнерства з РФ

«Член Міжнародної спілки “Інститут національної політики” Марина Багрова сказала, що від того, що президент України ввів у дію рішення РНБО про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією, абсолютно нічого не зміниться. На її думку, з боку України, це всього лише юридичний крок, що юридично підтверджує припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. “З моменту анексії Росією АР Крим та окупації окремих територій Донбасу контакти на державному рівні між Україною і Росією і так зведені до мінімуму. Зміни настануть лише після того, коли Росія піде з окупованого Криму і Донбасу, а також відшкодує Україні заподіяну шкоду російською агресією”, – додає експертка.»

 

UA INFO https://blogs.uainfo.org/2018/09/16/kak-v-rossii-mvd-i-fsb-boryutsya-s-oppoziciey-pri-pomoschi-svoih-agentov.html

16.09.2018

Как в России агенты МВД и ФСБ борются с оппозицией

«12 О том, какие методы и способы использует в борьбе с российской оппозицией МВД и ФСБ, можно узнать после детального изучения находящихся в открытом доступе отдельных материалов уголовного дела № 11807450001000005 и выступлений некоторых членов оргкомитета политической партии «Партия националистов». В данной публикации пойдет речь и о целях борьбы МВД и ФСБ с оппозицией.

По уголовному делу, возбужденному в отношении лишь только одного лица, — Ивана Белецкого, заместитель начальника следственной службы УФСБ России по Москве и Московской области, полковник юстиции Карманов Н. К., принял решение о создании следственной группы из 15 следователей.»

 

OPINION https://opinionua.com/2018/09/14/vislovlennya-antiukra%D1%97nskix-poglyadiv-u-zmi-alternativna-dumka-chi-zrada-derzhavnim-interesam/

14.09.2018

Висловлення антиукраїнських поглядів у ЗМІ: альтернативна думка чи зрада державним інтересам?

«Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики», коментуючи це питання для Opinion, наголосила, що співробітники ЗМІ мають керуватися журналістською етикою, а також чинним законодавством України. Ба більше, на переконання експертки, якщо журналіст заздалегідь знає про наміри співрозмовника висловити антиукраїнську пропаганду чи збрехати, подібних героїв варто уникати в матеріалі.

«Журналіст у своїй професійній діяльності повинен керуватися нормами Кодексу етики українського журналіста, Конституції та чинного законодавства, не залежно від обраних ним осіб для наступного матеріалу.»

 

AVA https://ava.md/2018/09/13/mechty-idiotov-ili-kak-kreml-zadumal-razvalit/

13.09.2018

Мечты идиотов, или Как Кремль задумал “развалить” Украину

«Юрий Шулипа, политолог, директор международного союза “Институт национальной политики”: "Россия может начать реализацию сценария «раскола» только в случае дестабилизации общественно-политической ситуации в Украине после выборов"»

 

UA NEWS https://ua.news/ua/politolog-yurij-shulipa-ukrayina-povinna-vimagati-vid-rf-kompensatsiyi-za-vikidi-v-armyansku/

11.09.2018

Політолог Юрій Шуліпа: Україна повинна вимагати від РФ компенсації за викиди в Армянську

«Україна повинна звернутися до міжнародних судових інстанцій і вимагати від Російської Федерації компенсацію за шкоду, заподіяну хімічними викидами на півночі тимчасово окупованого Криму. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів політолог, директор міжнародної асоціації «Інститут національної політики» Юрій Шуліпа.

На думку експерта, українська влада повинна за допомогою фахівців максимально зафіксувати ступінь шкоди, завданої екології, здоров’ю громадян, а також майну, який був і ще може бути заподіяний хімічними опадами із заводу «Кримський Титан» в Армянську. Опісля, вважає аналітик, офіційний Київ повинен подавати позови до міжнародних судів і вимагати від Росії виплати фінансової конфіскації за хімічне забруднення.»

 

ДИВИСЬ INFO https://dyvys.info/2018/09/11/pidvyshhennya-taryfiv-na-gaz-shho-chekaye-na-ukrayintsiv/

11.09.2018

Підвищення тарифів на газ: що чекає на українців

«Марина Багрова (Міжнародна спілка «Інститут національної політики») вважає, що сама по собі вимога МВФ про необхідність підвищення тарифів на газ для громадян України є несправедливою і в наших економічних реаліях явно необґрунтованою.

«У даний час не представляється можливим дати точну відповідь про те, на скільки відсотків зростуть тарифи на газ для населення. Поки уряд і прем’єр Володимир Гройсман ведуть переговори з МВФ, зокрема про зниження вимоги МВФ щодо збільшення тарифів за газ для населення.

У передвиборний рік, підвищення тарифів за користування газом для населення є одним з найбільш непопулярних заходів. Тому уряд і особисто прем’єр докладають всі можливі зусилля по зниженню вимоги МВФ та відстрочення підвищення вартості газу для громадян», – сказала Марина Багрова.»

 

03656 COM.UA http://03656.com.ua/indik-popmuzika-katedra-yak-zminitsya-pravopis/

07.09.2018

«Индик», «попмузика», «катедра» – як зміниться правопис?

««Прийняття нового правопису має історичні підстави, які пов’язані з відновленням української мови, порушеною російським впливом. Це абсолютно правильний крок, який потрібно було зробити ще відразу ж після проголошення української незалежності. Прийняття нового правопису відновить концептуальну цілісність окремих сфер української мови. Ці заходи спрямовані на розвиток української мови, відновлення історичної справедливості та зміцнення української державності», – вважає Член Правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» Марина Багрова.»

 

7 ДНІВ INFO http://7dniv.info/lang-ru/politics/105486-golosi-na-peticiu-schodo-sencova-zbrano-chi-zrobit-bliy-dm-nastupn-kroki.html

07.09.2018

Голоса на петицию по Сенцову собрано! Сделает ли Белый дом следующие шаги?

«Член правления международного союза "Институт национальной политики" Марина Багрова объясняет, что петиция на сайте Белого дома с требованием освобождения Олега Сенцова – это еще одна публичная информационная кампания в его поддержку. "Петиция поможет снова привлечь внимание американских политиков к проблеме незаконного удержания граждан Украины в российских тюрьмах, а также связанной с ней аннексии Крыма и создаст соответствующий информационный эффект. Следовательно, появится надежда на прогресс в деле Сенцова”, – отмечает общественный деятель.»

 

УКРІНФОРМ https://www.ukrinform.ru/rubric-polytics/2532819-golosa-na-amerikanskuu-peticiu-o-sencova-sobrany-slovo-za-belym-domom.html

07.09.2018

Голоса на американскую петицию о Сенцове собраны! Слово за Белым домом

«Член правления международного союза "Институт национальной политики" Марина Багрова объясняет, что петиция на сайте Белого дома с требованием освобождения Олега Сенцова – это еще одна публичная информационная кампания в его поддержку. “Петиция поможет снова привлечь внимание американских политиков к проблеме незаконного удержания граждан Украины в российских тюрьмах, а также связанной с ней аннексии Крыма и создаст соответствующий информационный эффект. Следовательно, появится надежда на прогресс в деле Сенцова”, – отмечает общественный деятель.»

 

СЛОВО ГРОМАДИ http://slovo-grom.com.ua/site/news?id=547

06.09.2018

Верховна Рада: шалена політична осінь 2018. Чого чекати від ВРУ?

«Скептично прогнозує протікання осіннього політичного сезону - Марина Багрова ("Міжнародна спілка "Інститут національної політики"). За її словами: "Зміни складу ЦВК, це одна з болючих тем. Особливо перед виборами. Представники умовно старих політичних сил явно не зацікавлені в її зміні. А що стосується закону «Про особливий статус непідконтрольних територій», то за цей закон у Верховній Раді вже забули. Оскільки там все чудово усвідомлюють, що вирішення питання українських тимчасово непідконтрольних територій знаходиться не у Верховній Раді, а в Кремлі".»

 

OPINION https://opinionua.com/2018/09/06/proekt-novogo-ukra%D1%97nskogo-pravopisu/

06.09.2018

Проект нового українського правопису: як не лякатись «индиків» та «етерів», та навіщо це потрібно?

«Наскільки актуальними є нові зміни?

Марина Багрова, членкиня правління міжнародної спілки «Інститут національної політики» пояснила Opinion, що існує більш ніж об’єктивна необхідність ухвалення нового правопису, оскільки це той крок, який необхідно було зробити одразу після проголошення української незалежності. Такі заходи, на думку експертки, здатні відновити концептуальну цілісність окремих сфер української мови.

«Новий український правопис, це об’єктивна необхідність. Існує така класична приказка: “Без мови немає нації, а без нації – держави“. Тому прийняття нового правопису має історичні підстави, які пов’язані з відновленням української мови, порушеною російським впливом. Це абсолютно правильний крок, який потрібно було зробити ще відразу ж після проголошення української незалежності. Прийняття нового правопису відновить концептуальну цілісність окремих сфер української мови. Ці заходи спрямовані на розвиток мови, відновлення історичної справедливості та зміцнення української державності», – розмірковує Марина Багрова.»

 

ВОЛЯ НАРОДУ http://volianarodu.org.ua/uk/Polityka/nastupnyy-Prezydent-Ukrajiny-stav-pershym-garantom-doderzhannya-Konstytutsiji-a-ne-jiji-ruynivnykom-politychnyy-ekspert

03.09.2018

Наступний Президент України має стати першим гарантом додержання Конституції, а не її руйнівником, - політичний експерт

«Інший експерт, Юрій Шуліпа, директор міжнародної спілки «Інститут національної політики», переконаний, що акутальні виклики для України можна перерахувати в наступному порядку: На першому місці - російська агентура, а разом з нею і військова, політична, правова, інформаційна та економічна агресія проти України.

Росія застосовує усі можливості для того, щоб знищити українську державність.

На другому місці - олігархат, монополізація цілих галузей бізнесу, відсутність в країні реальних реформ і нормальних умов для ведення бізнесу.

На третьому місці - низький ріст економіки, виїзд активного населення за кордон, і як причина неефективне державне управління.»

 

UA NEWS https://ua.news/ru/politolog-yurij-shulipa-rosiya-ne-pide-u-zbrojnij-nastup-cherez-vbivstvo-zaharchenka/

03.09.2018

Политолог Юрий Шулипа: Россия не пойдет на военное обострение из-за убийства Захарченко

«Юрий Шулипа директор международного союза «Институт национальной политики»

«Между различными внутренними группировками ГУ ГШ ВС России постоянно идет борьба за распределение ресурсов, которые выделяются на временно оккупированные территории Донбасса. Проблема в том, что ресурсная база оккупантов сокращается, однако аппетиты остаются одни и те же. Кроме того, недавно в Кремле обсуждался вопрос о замене Захарченко на другую фигуру. Ранее Владимира Путина глава «ДНР» устраивал, однако, когда президенту РФ террорист-долгожитель стал не нужен, российской военной разведке позволили действовать на местах в соответствии с ситуацией. Вот они и сработали. В советской и российской истории именно представители собственных спецслужб ликвидируют военных преступников такого уровня, чтобы уничтожить свидетелей и доказательства своих преступлений.»»

 

UA NEWS https://ua.news/ua/politolog-yurij-shulipa-rosiya-ne-pide-u-zbrojnij-nastup-cherez-vbivstvo-zaharchenka/

03.09.2018

Політолог Юрій Шулипа: Росія не піде у збройний наступ через вбивство Захарченка

«Юрій Шулипа директор міжнародної спілки «Інститут національної політики»

«Між різними внутрішніми угрупованнями ГУ ГШ ЗС Росії постійно точиться боротьба за розподіл ресурсів, які виділяються на тимчасово окуповані території Донбасу. Проблема в тому, що ресурсна база окупантів скорочується, однак апетити залишаються одні й ті ж самі. Крім того, нещодавно у Кремлі обговорювалося питання про заміну Захарченка на іншу фігуру. Раніше Володимира Путіна очільник «ДНР» влаштовував, однак коли президенту РФ терорист-довгожитель став непотрібним, російській військовій розвідці дозволили діяти на місцях відповідно до ситуації. Ось вони і спрацювали. У радянській та російській історії саме представники власних спецслужб ліквідовують військових злочинців такого рівня, аби знищити свідків і докази своїх злочинів»»

 

АРАВОТ https://www.aravot-ru.am/2018/09/03/283688/

03.09.2018

После взрыва в Донецке: Россия обвиняет Киев, СБУ заявляет о непричастности — подробности

«Юрист, директор Института национальной политики Юрий Шулипа отмечает в своей статье на сайте информационного агентства Лига.net, что ставленник Москвы, террорист и коллаборационист Александр Захарченко был убит по той же самой причине, что и его «коллеги», Бэтмен, Гиви, Моторолы, и прочие, а именно, в результате внутренних разборок в Главном управлении ГШ вооруженных сил России (бывшее ГРУ).»

 

СЛОВО ГРОМАДИ http://slovo-grom.com.ua/site/news?id=537

03.09.2018

Україна в контексті політичних викликів та перспектив

«Інший експерт, Юрій Шуліпа, директор міжнародної спілки «Інститут національної політики», переконаний, що акутальні виклики для України можна перерахувати в наступному порядку:

На першому місці - російська агентура, а разом з нею і військова, політична, правова, інформаційна та економічна агресія проти України. Росія застосовує усі можливості для того, щоб знищити українську державність.

На другому місці - олігархат, монополізація цілих галузей бізнесу, відсутність в країні реальних реформ і нормальних умов для ведення бізнесу.

На третьому місці - низький ріст економіки, виїзд активного населення за кордон, і як причина неефективне державне управління.»

 

ДИВИСЬ INFO https://dyvys.info/2018/09/03/likvidatsiya-zaharchenka-tse-operatsiya-zi-znyshhennya-spetssluzhbamy-rf-svidkiv-i-dokaziv-ekspert/

03.09.2018

Ліквідація Захарченка – це операція зі знищення спецслужбами РФ свідків і доказів, – експерт

«Натомість директор Інституту національної політики Юрій Шуліпа вважає, що Олександр Захарченко залишався «довгожителем» серед терористів лише з однієї причини – він влаштовував Володимира Путіна.

«Ставленик Москви, терорист і колабораціоніст Олександр Захарченко був ліквідований з тієї ж самої причини, що і його «колеги», Бетмани, Гіві, Моторили тощо, а саме – в результаті внутрішніх розборок у Головному управлінні ГШ Збройних сил Росії (колишнє ГРУ). Засобів і ресурсів ставало менше, а апетити у загарбників, окупантів і колабораціоністів залишилися ті ж. Боротьба між різними внутрішніми угрупованнями Головного управління ГШ Збройних сил РФ за розподіл ресурсів, що виділяються з Росії і віджатих на окупованих територіях, відбувається постійно», – каже Юрій Шуліпа.»

 

АТР http://atr.ua/news/177499-institut-nacpolitiki-priznal-krymskogo-tatarina-halilova-zertvoj-rossijskih-okkupantov

03.09.2018

Институт нацполитики признал крымского татарина Халилова жертвой российских оккупантов

«Международная ассоциация «Институт национальной политики» признала крымского татарина Недима Халилова жертвой российских оккупантов во временно оккупированном Крыму.

Об этом сообщается на сайте организации.

В Институте отметили, что преследование и депортация крымского татарина из Украины в Узбекистан связанна с его национальной принадлежностью и гражданской позицией.»

 

АНТИКОР https://antikor.com.ua/articles/256461-kto_i_pochemu_zamochil_bandita_zaharchenko__mnenie

01.09.2018

Кто и почему замочил бандита Захарченко — мнение

«Такое мнение озвучил минувшей ночью в Фейсбуке общественный активист, директор Института национальной политики Юрий Шулипа.

Средств и ресурсов становится меньше, а аппетиты у захватчиков, оккупантов и коллаборационистов те же.

Борьба между различными внутренними группировками Главного управления ГШ вооруженных сил РФ, за распределение выделяемых из России и отжатых на оккупированных территориях ресурсов происходит постоянно.»

 

ГОЛОС АМЕРИКИ https://www.golos-ameriki.ru/a/ukraine-about-donetsk-killing/4553858.html

01.09.2018

СБУ: Украина непричастна к смерти Александра Захарченко

«В украинской прессе пишут о том, что могло привести к смерти лидера донецких сепаратистов, и кто был в этом заинтересован.

Юрист, директор Института национальной политики Юрий Шулипа отмечает в своей статье на сайте информационного агентства Лига.net, что ставленник Москвы, террорист и коллаборационист Александр Захарченко был убит по той же самой причине, что и его «коллеги», Бэтмен, Гиви, Моторолы, и прочие, а именно, в результате внутренних разборок в Главном управлении ГШ вооруженных сил России (бывшее ГРУ).

Юрий Шулипа подчеркивает, что маловероятно, что «убийство Захарченко Россия будет использовать в качестве повода для усиления военной агрессии против Украины».»

 

ЛІГА.NET http://www.liga.net/politics/opinion/vzryv-v-separe-pochemu-ubrali-zaharchenko

01.09.2018

Взрыв в "Сепаре": Почему убрали Захарченко

«Маловероятно, что убийство Захарченко Россия будет использовать в качестве повода для усиления военной агрессии против Украины/

Ставленник Москвы, террорист и коллаборационист Александр Захарченко был убит по той же самой причине, что и его "коллеги", - Бэтмены, Гиви, Моторолы, и прочие, - а именно в результате внутренних разборок в Главном управлении ГШ вооруженных сил России (бывшее ГРУ).»

bottom of page